RUS
Выбрать раздел
Стамбул

Gazla çalışan elektrik santrali / Gas-fired power plant

Gazla çalışan elektrik santrali / Gas-fired power plant
1 / 5
Gazla çalışan elektrik santrali / Gas-fired power plant - фото 1 Gazla çalışan elektrik santrali / Gas-fired power plant - фото 2 Gazla çalışan elektrik santrali / Gas-fired power plant - фото 3 Gazla çalışan elektrik santrali / Gas-fired power plant - фото 4 Gazla çalışan elektrik santrali / Gas-fired power plant - фото 5
Обновлено: 22 мая 2022, 17:46 ID: 13387
100 000 /kit
на Флагма с 15 октября 2021
Драгун Александр
коммерческий директор

Описание

Gaz jeneratörlü elektrik santrali GGP-ASK 250, endüstriyel ve evsel atıklardan elektrik enerjisi üretmek için tasarlanmıştır. Atmosfere zararlı maddelerin emisyonları açısından, gaz yakıtlı elektrik santrali tüm çevresel gereklilikler dikkate alınarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.
Mevcut düşük güçlü gaz yakıtlı elektrik santrallerini inceleyen firmamızın tasarım departmanı, GGP-ASK 250'yi geliştirirken ve tasarlarken, bu modellerin performansındaki eksiklikleri dikkate aldı.
Yukarıdakilerin ışığında, şirketimiz, gaz pistonlu jeneratör setlerine (GPP) güç sağlamak için kullanılan güç gazı üretmek için ters gazlaştırma işlemine sahip reaktör tesisleri için yeni, çevre dostu bir teknoloji sunmaktadır.
Gaz yakıtlı santral, karayolu, demiryolu ve deniz taşımacılığı için standart araçların kullanılmasına izin veren 20 ft'lik bir konteyner tipi olarak üretiliyor.
GGP-ASK 250 gaz yakıtlı elektrik santrali, yakıt hammaddeleri (endüstriyel, evsel atık) için bir depolama kutusu, bir reaktör - bir güç gazı üretim sistemi ve bir gaz pistonlu jeneratör setinden (GPGU) oluşur.
GGP-ASK 250 gaz yakıtlı elektrik santrali, elektrik üretimi üretim süreçleri için otomatik bir kontrol ve izleme sistemine sahiptir. Yazılım, gaz pistonlu jeneratör setinin (GPGU) çalışmasını üretilen jeneratör gazına senkronize eder. Gazın bileşimi değişirse, program otomatik olarak parametrelerine "ayarlanır". Aynı zamanda gaz pistonlu jeneratör seti (GPGU) durmadan yeni gaz parametrelerine otomatik olarak uyum sağlar.
GGP-ASK 250 gaz üretim santrali, hem bağımsız hem de birleşik devlet enerji sistemi ile bağlantılı olarak bir "tarife garantisi" ile çalışabilir. Yazılım, gerekli parametreleri ve şebeke ile hassas senkronizasyonu sağlar. Kontrol sistemi, operatöre mevcut hatalar hakkında uzaktan bilgi verme işlevine sahiptir ve meydana gelmesi durumunda şebekeden ayrılarak otomatik acil durdurma sağlar.
GGP-ASK 250 gazla çalışan enerji santralleri, otonom güç kaynağına ihtiyaç duyan uzak üretim ve maden sahalarını elektriklendirmek veya devlet elektrik şebekesine mevcut bir bağlantıyla işletmenin pik yükünü azaltmak için harika bir yoldur.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.
на Флагма с 15 октября 2021

Похожие объявления

15
Kömür üretimi/Charcoal-burning machine/ Charcoal production
Kömür üretimi/Charcoal-burning machine/ Charcoal production
Kömür üretimi/Charcoal-burning machine/ Charcoal production
+11 фото
Kömür üretimi/Charcoal-burning machine/ Charcoal production
Цена
135 000 €/equipment set EXW
Charcoal-burning machine Charcoal combustion complex is designed for processing of wood waste: dust, sawdust, chips - into high quality charcoal. In the future, the charcoal can be used for the production of charcoal briquettes, for roasting meat and barbecues, for the production of activated...
+1 объявление
22 мая
Karbon siyahı K-354/ Carbon black K-354/ Технический углерод К-354
Цена
800 $/т EXW
TR. Karbon siyahı K-354 - kanal, aktif, doğal gazın termal oksidatif bozunması sırasında yüksek dağılım oranı ve düşük yapısal indeks ile dağınık alevde elde edilir. UYGULAMA ALANI Karbon siyahı K-354, kauçuk bileşiklerde takviye dolgu maddesi olarak ve vernikler, emayeler ve yalan makinesi...
7 июн 2021
Havuz Nem Alma Santrali
Цена
5 000 $/шт
Termofan “THNS” tipi paket üniteler kapalı yüzme havuzlarında satıh buharlaşmasından meydana gelen aşırı nemi gidermek ve havuz mahallinde yıl boyunca optimum konforu temin etmek üzere tasarlanmış özel klima santrallarıdır. Bağıl nemin %60’ın üzerine çıkması yalnız konfor şartlarını bozmakla...
+73 объявления
26 июн
Показать еще
Работает на Флагма с 15 октября 2021
Драгун Александр
коммерческий директор
Смотрите еще объявления в категории Газовые генераторы, электростанции
Контактная информация
Драгун Александр
коммерческий директор
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×