eng
Select category
Istanbul

Ahşap kutu

Ahşap kutu
Ahşap kutu - photo 1
Posted: 25 April 2022, 11:42 ID: 13535
25/piece2
Flagma member since 25 August 2021
Львова Анна Валерьевна
менеджер

Description

Teklifimiz
«Forest Family» Ltd. müşterilerinin herhangi bir taleplerindeki çizimlerine göre ahşap paletler, palet yakaları, sebze ve meyveler için kutular üretimi için preslenmiş kereste üretmektedir. Tüm ürünler iğne yapraklı ve sert ağaçtan, kenarları biçilmiş keresteden yapılıp, bitki sağlığı gereksinimleri normlarına uygun olarak gerekli işleme tabi tutulmuştur . Şirketimiz gerekli tüm donanıma, uzun yıllara dayanan deneyime sahip, hızlı ve verimli bir şekilde sipariş üretimi yapmanizi sağlar. "Forest Family" Ltd. 2021'de Avrupa pazarı için yaklaşık 300 bin adet palet üretip, satmıştır.
Ahşap paletler ürünlerin taşınması ve depolanması için kullanılmaktadır. Son dönemlerde bunlar en popüler konteyner türüdür. Paletler birbirine çubuklar vasıtasıyla sabitlenmiş levhalardan oluşur.
Paletlerin avantajları: basit üretim, yüksek bakım ve tamir kolaylığı olup, pürüzlü doku nedeniyle yüzeyin yüke iyi yapışmasını sağlar.
Tüm donanımımız müşterinin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda ahşap kaplar üretmemizi sağlar. Müşterilerimizin arzularına göre standart dışı ölçülerde her türlü ahşap konteyneri üretmeye hazırız.

The owner of the ad has the most up-to-date information.

Characteristics

Product code
4415202000
Flagma member since 25 August 2021

Similar ads

3
Ahşap Pelet, ENplus A1
Price
95
Çam ve meşeden pelet üretiyoruz. Üretim Ukrayna'da. Çap: 8mm, kül:% 1. ENplus A1 ile uyumludur. Ambalaj: büyük çanta, çantalar. Maksimum teslimat hacmi: 1000 ton / ay. Telefon: (Viber, Telegram, WhatsApp)
+1 ad
1 Oct 2021
2
Ahşap evler - kütük kabin, anahtar teslimi saunalar, terasla
Price
TL 9,910/pc
Ahşap evler - kütük kabin, anahtar teslimi saunalar, teraslar, restoranlar, ahırlar vb. Malzeme: kütükler, tutkal çubuğu. Azerbaycan, Yunanistan, Almanya, BAE, İsrail'de kapsamlı kurulum deneyimi. Projeniz için hazır kitler, kurulum 1-2 hafta. Garanti Предлагаем дома-срубы, бани,...
+10 ads
6 May
Ağaç fidelerini güçlendirmek için Ahşap Herek.
Price
$4/pc
Ağaç fidelerini güçlendirmek için Ahşap Herek. Ahşap Herek parametreleri müşteri isteğine göre özelleştirilebilir. Kazıkların çapı 80 ila 160 mm arasında değişmektedir. Ağaçları güçlendirmek için kazıkların yüksekliği 1 ila 5 metre arasında olabilir. Standart boyut - 220cm; 70-80 cm'de...
30 Mar
Show more
Works by Flagma since 25 August 2021
Львова Анна Валерьевна
менеджер
See more ads in the category Wooden packaging, other
Contact information
Львова Анна Валерьевна
менеджер
By phone
In messenger
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to prepayment if you are not sure about the reliability of the user.
Write a message
Select category
×